Sportszerű volt az Újpest edzője, Zsóri nem tud kis gólt lőni – GÓLOK TÖRTÉNETE

Két piros is villant az utolsó percben.

ÚJPEST-BUDAFOK 1-1

Két győzelemmel indító csapat találkozott az NB I második fordulójában, Újpestre látogatott a Budafok. A vendégszurkolók két nagy busszal érkeztek a helyszínre, míg a hazai ultrák nagyon hiányoztak a meccsről. A meccsen az Újpest tudta megszerezni a vezetést, egy vitatható szituáció után. Zsóri Dániel azonban egy szépségdíjas góllal tudott egyenlíteni, úgy tűnik nem tud kis gólt rúgni. A meccs legutolsó percében azonban csúnya jeleneteknek is szemtanúi lehettünk, Zsóri akaszkodott össze Ristevskivel, mind a kettejüket kiállította a játékvezető.

A MECCS FŐSZEREPLŐJE: PÓSER DÁNIEL

Ismét kiválóan védett a budafoki kapus, hatalmas szerepe volt a pontszerzésben. Amennyiben nem ő állt volna a kapuban, akkor több gólt is rúghatott volna az Újpest.

A MECCS KULCSMOMENTUMA: AZ ÚJPEST GÓLJA ELŐTTI SZITUÁCIÓ

Nwobodo érdekes körülmények között szerzett labdát. Olyannyira, hogy Predrag Rogan nagyon sportszerűen elismerte Csizmadia Csabának, hogy szerinte is szabálytalan volt. Ez e jelenet után született meg az Újpest vezető gólja, így nem is kérdés, hogy a játékvezető döntése igencsak befolyásolhatta a meccs alakulását.

35. perc: Nwobodo egy vitatható szerelés után szerzett labdát, majd Kastratinak passzolt, aki beívelte a labdát Simonnak, aki egy kapáslövéssel a kapuba talált. 1-0

69. perc: Zsóri egy gyönyörű gólt lőtt egy szabadrúgás után. 1-1

A következő körben az Újpest  a Puskás Akadémia vendége lesz, míg a Budafok a Vidit fogadja hazai pályán.