Puskás-MTK: a félidei mezcsere után egy fejesgól döntött a veretlenségről

Megszakadt az MTK győzelmi sorozata.

Az NB I negyedik fordulójának zárómérkőzésén két száz százalékos csapat mérkőzött meg egymással.

A Puskás Akadémia kezdte jobban a találkozót, Favorov lövését tolta szögletre Demjén. Több veszélyes helyzetet alakított ki a felcsúti együttes, az MTK kapusa azonban mindig résen volt. A 39. percben egy mintaszerű vendég passzjáték végén Polievka pörgetett a kapufára. A félidőben a PAFC és a játékvezetők is átöltöztek.

A második játékrész 6. percében Nagy bal oldali beadása után Levi a védőjét megelőzve fejelte a labdát a hálóba, 1-0. Utána hazai mezőnyfölény alakult ki, szórványos MTK-támadásokkal. A helyzetek kialakításából mindkét oldalon hiányzott az átütő erő. A 78. perc végén Stieber lövése zúgott el a kapu mellett. Pár percre rá Horváth próbálkozását hárította Markek. A 96. percben Beriashvili lábában maradt az egyenlítőgól, Favorov blokkja három pontot ért a felcsútiaknak.