Mezőkövesd: a vezetőedző meglepetései

Kemény sorozat vár rájuk.

Cseri Tamás, a Mezőkövesd egyik legjobbja pályafutása során 149 NB I-es mérkőzésen 24 gólt szerzett, a magyar válogatottban eddig 4 alkalommal léphetett pályára.

Tegnap is játszott a ZTE elleni hazai 0-0 alkalmával, ám meglepetésre nem kezdőként, hanem „csak” csereként jutott szóhoz, a 46. percben váltotta George Ikenne-King Patrickot.

Cseri, amikor játszik a Kövesdben, gyakorlatilag mindig kezdőjátékos. Ebben a bajnokságban becserélve eddig csak egyszer volt, méghozzá október 2-án, amikor a matyóföldiek Felcsúton kaptak ki 2-0-ra.

Supka egyébként Cseri mellett Aleksandr Karnitskit és Babati Benjamint is kihagyta a kezdőből.

Utóbbi a télen érkezett Mezőkövesdre, éppen Zalaegerszegről, és a tegnapi mérkőzésig, amikor pályára lépett, azt mindig kezdőként tette meg.

Babati, akárcsak Cseri, a 46. percben lett becserélve (Kamer Qaka helyére), mivel Supka a támadójátékukat igyekezett frissíteni, de a találkozó végeredménye 0-0 maradt.

A Kövesdre egyébként kemény sorozat vár, mert a következő körben az FTC otthonába látogat, majd fogadja a bennmaradásért vívott harcban az egyik legnagyobb riválisának számító Gyirmótot, majd Kisvárdára látogat.

A Kövesd jelenleg a 10. a bajnokságban, 3 ponttal megelőzve a 11. helyen álló, ma délután Kisvárdán pályára lépő Gyirmótot.

Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 50.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)