Kisvárda: Priskin is lecsapott a főpróbán

Nem bírtak NB II-es ellenfelükkel.

Lejátszotta utolsó felkészülési mérkőzését a Kisvárda csapata.

Joao Janeiro együttese a másodosztályú Győrrel játszott Budapesten, a találkozó pedig 1-1-es döntetlennel ért véget – úgy, hogy a győriek gólját Priskin Tamás szerezte tizenegyesből, míg a kisvárdaiak a hajrához közeledve Csirkovics szabadrúgásával egyenlítettek.

A gólok története a kisvardafc.hu beszámolója alapján:

"12. perc: GÓL! Tomát vágták fel a 16 -oson belül, a megítélt büntetőt Priskin a bal alsó sarokba lőtte. 1–0

77. perc: GÓL! Kaputól 18 méterre kissé jobbról szabadrúgást végezhettünk el. Csirkovics jobbal a kapu jobb oldalába tekerte a labdát. 1–1"

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS

WKW ETO FC GYŐR–KISVÁRDA MASTER GOOD 1–1 (1–0)

Budapest, Vízművek pálya. Vezette: Dombi O.

Győr: Fadgyas – Kovács K., Lipták, Fodor F., Vincze Á., Bagi (Tuboly, 62.), Toma (Kiss M., 73.), Szimcsó (Óvári, 62.), Vitális (Csonka B., 62.), Bacsa (Kulcsár K., 62.), Priskin. Vezetőedző: Klausz László

Kisvárda: Dombó – Hej (Karabeljov, a szünetben), Kravcsenko (Csirkovics, a szünetben), Prenga, Leoni – Melnik, Szimovics – Navrátil (Asani, a szünetben), Ötvös B. (Zlicsics, a szünetben), Bumba (Camaj, a szünetben) – Jelena (Mesanovic, a szünetben). Vezetőedző: Joao Janeiro

Gólszerzők: Priskin (11-esből, 12.) illetve Csirkovics (77.)