Kemenéseket ütötte ki az MTK – a gólok története

Jól sikerült az edzőmeccs.

MTK-III. ker TVE 5-1 (2-1)
MTK Budapest (I. félidő): Mijatovics – Balázs (Katona 41.), Varju, Nagy, Barna – Cseke, Mezei, Kanta – Prosser, Bíró, Myke.
MTK Budapest (II. félidő): Somodi – King, Varju, Ferreira, Herrera – Kata, Katona, Palincsár – Prosser, Lencse, Schön.
gólszerző: Myke Bourd Ramos (21.), Prosser (27., 62.), Lencse (67., 69. – 11-esből), ill. Remili (29.)

Az MTK a III. ker TVE csapatával vívott edzőmeccset szerdán. Az NB I-re készülő kék-fehérek 5-1-es győzelmet arattak a találkozón.

A gólok története az MTK élő közvetítése alapján:

21. perc: Prosser jobbról centerezett, a hosszún Myke repült be, és kapásból a bal felsőbe lőtt (1-0).

27. perc: Gyorsan járattuk a labdát ellenfelünk tizenhatosánál, Bíró kiugratta Prossert, aki ballal a jobb felsőbe lőtt (2-0).

29. perc: Büntetőt kapott a Kerület. Mijatovics kiütötte Remili büntetőjét, a kipattanót viszont értékesítette a támadó (2-1).

62. perc: Prosser kapott az ellenféltől labdát, a vendégek lest reklamáltak, Prosser pedig köszönte a lehetőséget, és átemelte a kapust (3-1).

67. perc: Prosser futott el a jobbon, Lencsének passzolt, aki az üres kapuba passzolt (4-1).

69. perc: Prosser lövésénél kezeztek, Lencse a jobb alsóba rúgta a megítélt büntetőt (5-1).

Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 50.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)