Készülnek a következő feladatra.
A Bundesliga következő fordulójában a Hertha a Wolfsburg otthonában fog vizitálni. A tabellán elfoglalt helyezések alapján egyértelműen a harmadik helyen álló hazaiak az esélyesek, de a 15. pozícióban lévő berliniek biztosan nem feltartott kézzel lépnek pályára.
Dárdai Pál együttese gőzerővel készül a szombati összecsapásra. A magyar szakember variációs lehetőségei bővülhetnek, ugyanis a korábban sérüléssel bajlódó Jhon Córdoba, Marvin Plattenhardt és Jordan Torunarigha ismét munkába állt.
"Amennyiben Jhon egészséges marad, valószínűleg bekerül a Wolfsburg elleni keretbe, ezt már vele is megbeszéltük" – nyilatkozta Dárdai a kolumbiai futballistáról, aki ebben az idényben 5 gólt szerzett a Bundesligában.
Weiterarbeiten und geradestehen! – Profis – HerthaBSC.de