Győzelemmel indított a Honvéd

Budapest – Három új játékos játszott.

Honvéd-Dorog 3-1

Magabiztos, 3-1-es győzelmet aratott a Honvéd az első edzőmeccsén, a kispestiek ellenfele a Dorog volt. Supka Attilának ez volt az első meccse a visszatérése óta. A Honvédban a kezdőcsapatban kapott helyet új igazolásuk, Heffler Tibor, a próbajátékon lévő észt belső védő Artjom Artjunin, és a horvát balhátvéd Tonci Kukoc. A második félidőben fiatalok is szóhoz jutottak, többek között a harmadik találat szerzője, Majer. 13 órától a Csákvár ellen is játszanak a kispestiek, mert annyian vannak a keretben.

Honvéd–Dorog 3–1 (Eppel 5., Lanzafame 36. – 11-esből, Majer 66., ill. Kovács D. 26.)
ESMTK-pálya.
Honvéd: Gróf – Heffler T., Lovric, Artjunin, Kukoc – Banó-Szabó, Kamber, Gazdag, Holender – Eppel, Lanzafame. Vezetőedző: Supka Attila
Dorog: Vajda – Szalai, Berkó, Csató, Németh Á., Lénárt – Grabant, Szellák, Kovács D., – Simon, Vígh. Vezetőedző: Schindler Szabolcs