Minden mezőnyjátékos lehetőséget kapott.

Onisillos Sotira – Diósgyőri VTK 0-2 (0-0)
Frenaros, Community Stadium 12 néző. Játékvezető: Marios Christoforou (Manolis Tigris, Demetris Christoforou)

DVTK 1. félidő: Danilović – Shestakov, Polgár, Tamás M., Memolla – Márkvárt, Egerszegi – Hasani, Rui Pedro, Kiss T. – Tabaković. Vezetőedző: Feczkó Tamás.

DVTK 2. félidő: Danilović – Farkas M., Szűcs K., Orosz M., Orosz D.  – Vági, Iszlai – Zsiga, Tóth B., Cortés – Ivanovski.Vezetőedző: Feczkó Tamás.

Sárga lap: Iszlai az 57. percben.
Gólszerző: Ivanovski (49., 80.)

Győztesként hagyta el a pályát a DVTK az első edzőmeccs után, 2-0-ra győzték le a ciprusi Onisillos Sotira-t.

Feczkó szerint az összehangolás a legfontosabb – reakció – NB1.hu

Minden mezőnyjátékos 45-45 percet kapott a találkozón, melynek első félidejében nem esett gól. A 49. percben Farkas adta középre a labdát az alapvonaltól, Mirko Ivanovski a kapu bal oldalába lőtte a labdát. A 80. percben ismét Ivanovski volt eredményes, egy hasonló akció végén, ám ezúttal Cortés adta a gólpasszt.