Hivatalos bejelentés.
Az MLSZ korábban úgy határozott, amennyiben a Ferencváros eljut a Bajnokok Ligája selejtezőjének harmadik fordulójáig, és augusztus 2-án, kedden kell lép pályára lépnie, akkor elhalasztják a Puskás Akadémia elleni, vasárnapi 1. fordulós meccset az NB I-ből.
Noha az csak szerda este derül ki, a zöld-fehérek túljutnak-e a Slovanon, a fradi.hu kedden már a jegyértékesítésről adott hírt, ami azt jelentheti, mindentől függetlenül megrendezik a vasárnapi találkozót.
Íme, a klub jelentése:
"Bajnoki címvédő és kupagyőztes férfi labdarúgócsapatunk megkezdi a következő idényt azzal a céllal, hogy zsinórban ötödször is bajnok legyen. Ehhez az első lépést itthon teheti meg a Puskás Akadémia ellen július 31-én, vasárnap 20.30-tól.
A Groupama Arénában sorra kerülő első bajnoki mérkőzésre megkezdődött a jegyértékesítés – biztosítsa be helyét most, vásárolja meg belépőjét a meccsjegy.fradi.hu-n, vagy a Groupama Aréna jegypénztárainál (általános nyitva tartás: H.: zárva; K-P.: 10-18; Szo.: 9-13, V: 10.00-től a meccs kezdéséig)!
Ha nem szeretne sorban állni, akkor töltse fel szurkolói kártyáját online. Ehhez csupán annyit kell tennie, hogy a meccsjegy.fradi.hu oldalon a belépést követően a „Szurkolói kártyám” menüpontban kiválasztja az online egyenlegfeltöltés opciót. A profil szinkronizálása után (ha még nem történt meg) kártyás banki tranzakcióval lehet fizetni, ezt követően a megadott összeg fel is kerül a szurkolói kártyára, ezzel egyszerűbbé téve a vásárlást a Groupama Aréna büféiben."












