DVTK-ZTE: az egyik ZTE gól fájt a zalaiaknak – GÓLOK TÖRTÉNETE

Remek hangulatot teremtettek a szurkolók.

DVTK-ZTE 1-1

Két remek formában lévő csapat találkozott, igazságos 1-1 született a meccsen. Ugyan mind a két gólt zalaegerszegi játékos szerezte, azonban az egyik öngól volt. Ezzel a pontok számában beérte az Újpestet a ZTE a tabellán és már 4 pontra van a kieső helytől, míg a DVTK nem tudta jobban megközelíteni a Mezőkövesdet.

A MECCS FŐSZEREPLŐI: A DIÓSGYŐRI SZURKOLÓK

Igazi rangadó hangulatot teremtett a diósgyőri tábor, próbálták belehajszolni a csapatot a győzelembe. Szurkolásuk hangos és változatos volt, rajtuk ezúttal sem múlott semmi.

A MECCS KULCSMOMENTUMA: BOLLA BENDEGÚZ TALÁLATA

Első gólját szerezte szerezte a játékos az NB I-ben, ami ugyan nem ért győzelmet, de egy pontot mentett a csapatának.

67. perc: Egy bal oldali szöglet után a rövid saroknál Szépe a saját kapujába fejelte a labdát, amit nem tudott védeni a kapus. 1-0!

Security Check Required

(null)

80. perc: Egy messziről érkező labdára startolt rá Bolla, és 6 méterről a bal alsóba lőtte a játékszert. 1-1!

(null)

A DVTK-ra a már kiesett Kaposvár a következő körben, ami nem jelent biztos 3 pontot, hiszen a Waltner csapata még mindig motivált. A ZTE következő ellenfele a Paks lesz, amely meccsen mind a két csapatnak szüksége lesz a megszerezhető 3 pontra, hogy elkerüljék a kiesést.