Bombagólt rúgott a Honvéd kölcsönben játszó tehetsége – videó

Örülhetett a Topolya.

A HONVÉD JELENTÉSE:

"Kölcsönfigyelő – Bocskay Bertalan megszerezte első gólját a Topolyában

Több országban kupafordulót rendeztek, kölcsönfigyelő rovatunkban megnézzük, hogyan teljesítettek a Honvéd-játékosok hétközben.

Fazekas Lóránt, Tóth Péter (Békéscsabai Előre 1912 FC): az ESMTK otthonában lépett pályára a Békéscsaba a Magyar Kupa 4. fordulójában, ahol 4–2-es győzelmet arattak a viharsarkiak. Fazekas Lóránt végig a pályán volt, Tóth Péter nem szerepelt a keretben.

Kocsis Dominik (Diósgyőri VTK): a borsod megyei rangadón a harmadosztályú Kazinbarcika 3–2-re nyert a DVTK ellen. Kocsis Dominik nem állt be.

László Dávid (Budafoki MTE): az Újpestet fogadta a Budafok, ahol a mérkőzés utolsó perceiben szerezték meg a lila-fehérek a mindent eldöntő találatot és állítottak be a 2-1-es végeredményt. László Dávid cserepados volt.

th-Gábor Kristóf (Szombathelyi Haladás FC): 120 perc alatt nem született gól a Haladás–Gyirmót összecsapáson, mely végül tizenegyesekkel dőlt el a vendégek javára (3–2). Tóth-Gábor Kristóf nem volt kerettag.

Soltész Dominik (Debreceni VSC): a rendes játékidőben 1–1-es döntetlen alakult ki a DVSC kecskeméti vendégszereplésén, ahol a hosszabbításban a hazaiak végül 2–1-re nyertek. Soltész Dominik az első 45 percben kapott lehetőséget.

Bocskay Bertalan (Topolyai SC): a Szerb Kupában, a legjobb 32 között a Topolya magabiztosan, 4–0-ra diadalmaskodott Zlatibor Csajetina vendégeként. Bocskay Bertalan bombagólja csapata harmadik találatát jelentette, emellett végigjátszotta a találkozót.

Török Kevin (Lecce Primavera): Olaszországban a Primavera Kupában a Lecce fiataljait a Lazio múlta felül 2–1-re. Török Kevin a 80. percben csereként állt be.

Artur Craciun (Lokomotiv Plovdiv): Bulgáriában is kupafordulót rendeztek, a Lokomotiv Plovdiv a Lokomotiv Szófia otthonában nyert (2–0). Artur Craciun a 78. percben lépett pályára.