BL: óriási dráma és hatalmas meglepetés Manchesterben!

Európa - A Farkasok is örülhetnek!

A Sevilla csapata a hazai 0-0 után óriási meglepetésre idegenben 2-1-re győzött Manchesterben, így kiütötte a Unitedet a Bajnokok Ligájából.

José Mourinho enervált csapata végig szenvedett, Wissam Ben Yedder, a spanyolok gólfelelőse pedig négy perc alatt gondoskodott arról, hogy Vincenzo Montella együttese gyakorlatilag átlépjen az angolokon. Noha Lukaku révén összejött a szépítés a hajrában, a Unitednek édeskevés volt a találat – a Sevilla jutott a nyolc közé.

Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 2. mérkőzés:

Manchester United-Sevilla 1-2 (0-0)

gól: Lukaku (84.), ill. Ben Yedder (74., 78.)

továbbjutott: a Sevilla, 2-1-es összesítéssel

Az AS Roma hazai pályán 1-0-ra győzött a Sahtar Donyeck ellen, így bejutott a Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe. Az olaszok számára a 2-1-es ukrajnai vereség után elég volt egy egygólos siker, és ezt a célkitűzést tökéletesen hajtották végre a Farkasok.

Edin Dzeko 52. percben szerzett találatára ugyanis nem volt válasza a Sahtarnak, ráadásul a 79. minutumban Ordets a kiállítás sorsára jutott. A Roma pedig a BL-negyeddöntőbe – innen határ a csillagos ég.

AS Roma-Sahtar Donyeck 1-0 (0-0)

gól: Dzeko (52.)

továbbjutott: az AS Roma, 2-2-es összesítéssel, idegenben szerzett több góllal