A paksi játékos frenetikus teljesítménye Bognár excsapata ellen

A Szpari ellen is potyogtak a gólok.

A Paks a Budaörssel vívott edzőmeccset. A találkozó pikantériáját Bognár György adta, hiszen a paksi tréner szeptemberben pont a budaörsiektől érkezett a Tolna megyei csapathoz. Ezen az összecsapáson egyébként nem volt egy súlycsoportban a két gárda, a Tolna megyeiek a szünetben már 4-0-ra vezettek. Érdekesség, hogy mind a négy találatot Ádám Martin szerezte. A második játékrészben még Ádám kétszer köszönt be, mellette Bognár István is duplázni tudott.

A gólok története a Paks beszámolója alapján:

12. perc: Papp szerzett labdát a támadótérfél közepén, majd Ádámot indított a pálya tengelyében laposan, aki a budafoki kapus mellett gurított a kapuba (1-0).

13. perc: Haraszti jobb oldali beadását Bognár készítette le Ádámnak, aki átemelte kapust (2-0).

22. perc: Ádám csapott le egy szabad labdára, és vihette tisztán a vendégek kapujára azt, nem hibázott (3-0).

34. perc: Rácz vágott pontosan előre egy labdát Harasztinak, aki levette, majd a budafoki kapu felé indult vele, csatárunk a kellő időben, önzetlenül lepasszolta a mellett igyekvő Ádámnak, így lett sakk-matt (4-0).

55. perc:  Bognár kapott labdát a pálya tengelyében, és egy cselt követően 18 méterről a kapuba lőtt (5-0).

60. perc:  Ismét Ádám ugrott ki pontosan, aki újfent nem hibázott (6-0).

82. perc: Bognár emelte át gyönyörűen Kovácsot (7-0).

85. perc: Ádám támadta meg sikerrel a tétlenkedő budaörsi kapust, majd a megszerzett labdát már csak a kapuba kellett gurítani (8-0).

PAKSI FC – Budaörs 8 – 0 (4 – 0)
PAKSI FC: Kezdők:
Rácz (70'), Osváth (72'), Böde, Szabó, Forgács D., Papp (60'), Bognár, Bertus, Haraszti, Ádám, Szendrei Á. (60')
Cserék: Hegedüs (70'), Gyurkits G. (60'), Ribár M. (60'), Görög G. (72')
Budaörs: Kezdők: Kovács, Molnár T., Puskás, Gyurácz, Marques, Petneházi, Molnár Cs., Petro, Pető, Horváth, Csiki
Cserék: Szabó, Jász, Gula, Menyhárt, Halácsi, Lefler, Váradi, Végh, Zsidai
Gólszerzők: Ádám (12’, 13’, 22’, 34’, 60’, 85’), Bognár (55’, 82’)

Ezt követően a Paksra a Nyíregyháza csapata várt. Ezen a meccsen is potyogtak a gólok, végül a Szpari diadalmaskodott 4-3-ra.

Gólok története a Paks beszámolója alapján:

24. perc: Egy hosszú keresztlabda után a jobb oldalon Hamed húzta meg, és lőtt a kapunkba (0-1).

27. perc: Szép kontrát vezettünk, mely végén Szakály vágott a kapuba egy bal oldali beadást (1-1).

38. perc: Vendégeink szabálytalankodtak a tizenhatoson belül, amiért büntetőt kaptunk, Hahn magabiztosan értékesítette a tizenegyest (2-1).

71. perc:  Szakály tekert középre egy kis szögletet követően, ahol Lenzsér fejelte tisztán a hálóba a labdát (3-1).

80. perc: Papp szépített egy sarokrúgást követően (3-2).

85. perc: Egy pontos fordítás után Tangel egyenlített (3-3).

88. perc: Györgyi lőtt a kapunkba egy szabadrúgást a tizenhatosunk sarkától (3-4).

PAKSI FC – Nyíregyháza Spartacus FC 3 – 4 (2 – 1)
PAKSI FC:
Kezdők: Holczer (70'), Kulcsár (65'), Lorentz, Gévay, Lenzsér, Debreceni Á. (55'), Szabó B., Szakály, Bognár D., Sajbán, Hahn (szünetben)
Cserék: Hegedüs (70'), Gyurkits G. (szünetben), Görög G. (65'), Ribár M. (55'), Szendrei Á.
Nyíregyháza: Kezdők: Fejér, Svedyuk, Szokol, Fodor, Jánvári, Galambos, Farkas A., Márkus, Paku, Hamed (Tangel 30.), Gresó
Második félidő: Fadgyas, Trencsényi, Végső, Papucsek, Papp, Szabó, Starosta, Györgyi, Kovács, Tangel, Pataki
Gólszerzők: Hamed (24’), Szakály (27’), Hahn (38’, bü.), Lenzsér (71'), Papp (80'), Tangel (85', Györgyi (88')