Szoboszlai kihagyott helyzetére is kitért Jürgen Klopp

Fordulatos meccset játszott a Liverpool.

Korábban már beszámoltunk arról, hogy a Liverpool fordulatos meccset játszott hétfő este az Aston Villa otthonában, az összecsapás végeredménye 3-3 lett.

Aston Villa-Liverpool: számtalan érvénytelen, hat érvényes gól, Szoboszlai ziccerig jutott

Jürgen Klopp a lefújás után főleg a csapata karakterét emelte ki. Az idény végén távozó edző hangsúlyozta, hogy karrierjében eddig ritkán fordult elő az, hogy az utolsó pár mérkőzésen komolyabb tét nélkül játszhatott aktuális gárdája. A Pool trénere a 76. percben küldte pályára Szoboszlait, a magyar válogatott csapatkapitányának így is akadt egy nagy helyzete, ám ebből nem született gól.

„3-1-re vezettünk, ami remek, ám jött a fáradtság. Volt két-három helyzetünk, Szoboszlai Dominik előtt is adódott egy ígéretes lehetőség” – mutatott rá Klopp.

A Liverpool a harmadik helyen áll a Premier League-ben. A Mersey-partiak az utolsó fordulóban a Wolverhamptont látják vendégül.