Az első mérkőzést május 31-én játsszák.
A Magyar Labdarúgó Szövetség kedd délelőtt meg is tartotta az NB II-ért vívót osztályozó sorsolását.
Az MLSZ.hu tájékoztatása szerint Gellei Imre korábbi szövetségi kapitány – aki elmondása szerint edzőként maga is három osztályozós párharcban ült a kispadon – elsőként a Gyirmótot húzta ki, ellenfelének pedig a Monort. Ezek után az is biztossá vált, hogy a Nagykanizsa a Cigánddal méri össze erejét, a kérdés csak az volt, melyik együttes kezd otthon. Erre is hamar választ kaptunk: a zalaiak lesznek az első felvonás pályaválasztói.
Az oda-visszavágós párharcoknak már az időpontjai is megvannak: az első mérkőzéseket május 31-én, vasárnap, a visszavágókat egy héttel később, június 7-én rendezik.
A párosítások
Gyirmót FC Győr–Monor SE
FC Nagykanizsa–Bacsó Betond Cigánd SE












