nb1.hu

NB III osztályozó: a Gyirmót pest megyei csapattal, a Nagykanizsa borsodi csapattal küzd meg

Az első mérkőzést május 31-én játsszák.

A Magyar Labdarúgó Szövetség kedd délelőtt meg is tartotta az NB II-ért vívót osztályozó sorsolását.

Az MLSZ.hu tájékoztatása szerint Gellei Imre korábbi szövetségi kapitány – aki elmondása szerint edzőként maga is három osztályozós párharcban ült a kispadon – elsőként a Gyirmótot húzta ki, ellenfelének pedig a Monort. Ezek után az is biztossá vált, hogy a Nagykanizsa a Cigánddal méri össze erejét, a kérdés csak az volt, melyik együttes kezd otthon. Erre is hamar választ kaptunk: a zalaiak lesznek az első felvonás pályaválasztói.

Az oda-visszavágós párharcoknak már az időpontjai is megvannak: az első mérkőzéseket május 31-én, vasárnap, a visszavágókat egy héttel később, június 7-én rendezik.

A párosítások

Gyirmót FC Győr–Monor SE
FC Nagykanizsa–Bacsó Betond Cigánd SE

Megosztás:
Kapcsolódó hírek
DVSC
DVTK
ETO FC Győr
Ferencvárosi TC
Kisvárda Master Good
Kolorcity Kazincbarcika SC
MTK Budapest
Nyíregyháza Spartacus FC
Paksi FC
Puskás Akadémia FC
Újpest FC
ZTE FC