nb1.hu

A bennmaradás kiharcolása után visszavonult a csapatkapitány

A rutinos labdarúgó öt évet húzott le utolsó csapatában.

A hétvégén lezárult a küzdelem a harmadosztályban. Az Északkeleti csoportban az Ózd-Sajóvölgye nagy küzdelemben tudta meghosszabbítani NB III-as tagságát.

A bennmaradás kiharcolását követően az ózdiak a Facebookon számoltak be arról, hogy a gárda csapatkapitánya, Bene Attila befejezte a karrierjét. A poszt kiemeli, hogy Bene 2021 óta erősítette az együttest. A 37 éves labdarúgó az ózdi csapatban 132 meccsen szerepelt, a fellépései során 68-szor volt eredményes.

Bene az Ózd színeiben a megye II-ben egyszer, míg a megye I-ben kétszer ünnepelhetett bajnoki címet. Bene Attila elmondta, most kisebb pihenő vár rá, ezt követően pedig az ózdi csapat kötelékében fog dolgozni.

Megosztás:
Kapcsolódó hírek
DVSC
DVTK
ETO FC Győr
Ferencvárosi TC
Kisvárda Master Good
Kolorcity Kazincbarcika SC
MTK Budapest
Nyíregyháza Spartacus FC
Paksi FC
Puskás Akadémia FC
Újpest FC
ZTE FC