nb1.hu

Hamarosan eldőlhet az FTC BL-győztes játékosának sorsa, íme a részletek

Naby Keita jól érzi magát a Ferencvárosnál.

Tavaly decemberben bombaként robbant a hír, hogy a Liverpoollal Bajnokok Ligája-győztes Naby Keita a Ferencváros játékosa lesz. A Werder Bremen labdarúgója kölcsönben egy évre került a Fradihoz, mellyel magyar bajnok lett, valamint bejutott az El-ligaszakaszába.

A középpályás újra felépíthette magát a magyar csapatban, amely a jelek szerint sikeresen alakult, mivel a Fenerbahce elleni mérkőzés egyik legjobbja volt Keita. A guineai játékos jól érzi magát Budapesten, de kölcsönszerződése végéhez közeledik. Mivel a bérét teljes mértékben a Werder állja, nehéz döntés előtt áll a játékos, mert mindenképpen fizetése csökkentésével maradhatna a Fradinál.

Az ulloi129.hu most egy Keitához közelálló forrás Africafootnak adott nyilatkozatát idézte, amely szerint a futballista hajlandó anyagi áldozatot is hozni azért, hogy maradhasson.

„Naby jól érzi magát a Ferencvárosnál. Szeretik a klubnál, a menedzsment és a szurkolók is, akik a nehéz időszakokban is kiálltak mellette, ezt nem felejti el. Már többször beszélt a klubbal, és maradni szeretne a bajnoki szezon végéig. Szereti Magyarországot és itt szeretné folytatni, ezt megerősíthetem. Most minden a két csapaton múlik, Naby Keita kész anyagi áldozatot hozni. Még semmi sem hivatalos, de a megbeszélések pozitívan haladnak a Ferencvárosban maradásáról, a magyar klub meg akarja tartani. De a probléma a (cikk szerint évi másfél millió eurós) fizetése, hiszen egyelőre a Werder Bremen fizeti a játékos teljes bérét. Erről a kulcsfontosságú pontról kell megállapodniuk a kluboknak” – idézte az ulloi129.hu a cikket.

A 30 éves labdarúgó ebben az idényben 16 tétmérkőzésen szerepelt a Ferencvárosban, ezeken az összecsapásokon eddig három gólpasszt jegyzett.

Megosztás:
Kapcsolódó hírek
DVSC
DVTK
ETO FC Győr
Ferencvárosi TC
Kisvárda Master Good
Kolorcity Kazincbarcika SC
MTK Budapest
Nyíregyháza Spartacus FC
Paksi FC
Puskás Akadémia FC
Újpest FC
ZTE FC