Egy ütközés után kellett lecserélni.
A szombat esti Nigéria–Tunézia (3–2) mérkőzés 58. percében le kellett cserélni utóbbi csapat középpályását, Mohamed Ali Ben Romdant. Az FTC korábbi középpályása a térdéd fájlalta, miután ütközött a nigériai Stanley Nwabalival.
Ben Romdan így a partvonalon kívül töltötte az Afrikai Nemzetek Kupája második csoportkörös mérkőzésének utolsó fél óráját. A legfrissebb jelentések szerint azonban nem kell tartani attól, hogy a torna hátralévő részében ne lenne bevethető.
A onefootball.com idézi a tunéziai szövetség szóvivőjét, Ahmed Szalhit, aki szerint a játékossal történt első beszélgetések alapján nincs ok a komoly aggodalomra, ugyanakkor Ben Romdan orvosi vizsgálatok elé néz, amelyek pontosabb diagnózissal szolgálhatnak majd. Ezek eredményei döntenek majd arról, hogy a játékos hadra fogható lesz-e a későbbiekben.












