légiósok: Tamás Márk gólt szerzett, hozták a kötelezőt Kleinheislerék

Öt mérkőzés óta veretlen a Panathinaikosz.

ROMÁNIA

A román Liga 1 29. fordulójában a Sepsiszentgyörgy a CFR Kolozsvárt látta vendégül. A hazaiak korán, már a 10. percben megszerezték a vezetést Tamás Márk révén, de még az első játékrészben fordítani tudtak a vendégek. A szünetet követően többek kockáztatott a Sepsi, melynek meg is lett az eredménye az egyenlítés. A találkozón több gól már nem esett, így maradt a 2-2.

A háromszéki együttes a hatodik, míg a Kolozsvár a második helyen áll a tabellán.

GÖRÖGORSZÁG

A Kleinheisler Lászlót foglalkoztató Panathinaikosz hazai pályán fogadta a Panetolikoszt a Szuperliga 25. fordulójában. A magyar középpályás a kispadon figyelhette, a hazai fölényt, ami végi jellemezte a mérkőzést, ennek ellenére a félidőre gól nélküli állással vonulhattak a felek. A folytatásban is beszorította ellenfelét a hazai csapat, ami a 62. percben érett góllá, majd a hajrában bebiztosította győzelmét a Panathinaikosz. Kleinheisler a 71. percben állt be. A Panathinaikosz győzelmével a tabella élére állt.