nb1.hu

Lagziból a meccsre: viccesen értékelt a megyei együttes csapatkapitánya

Egy kicsit az ellenfélnek is odaszúrt.

A megye II Déli csoportjában Lökösháza-Tótkomlósi TC meccset rendeztek a hétvégén, a végeredmény 2-2 lett. Talán sokakban felmerülhet, hogy miért is fontos ennek a két Békés vármegyei gárdának a bajnokija. A vendégek csapatkapitánya, Jámbor József elárulta, hogy a csapattársuk, Asztalos Balázs lagzijából mentek a meccsre – az érdekes történetre a TrollFoci világított rá.

„Ellenfelünk sportszerűen nem ment bele a halasztásba, így hát a lakodalomból érkeztünk. Egy megnyert mérkőzést hoztunk ki döntetlenre. Ma Lagzi Lajcsi, de még a muslica is gólt rúgott ellenfelünknek. Sok boldogságot, Aszti!” – idézi Jámbort a Tótkomlósi FC Facebook-oldala.

A hazaiak már a második percben megszerezték a vezetést, aztán a 68. percben 1-2 volt az állás. A végeredményt Czernó Martin Róbert állította be.

Megosztás:
Kapcsolódó hírek
DVSC
DVTK
ETO FC Győr
Ferencvárosi TC
Kecskeméti TE
Fehérvár FC
MTK Budapest
Nyíregyháza Spartacus FC
Paksi FC
Puskás Akadémia FC
Újpest FC
ZTE FC