Kleinheisler gólt szerzett, Balogh Botondot kiállították

Baráth Péterék befejezték a kupaszereplésüket.

HORVÁTORSZÁG

A Horvát Kupában a Hajduk Split az NK Varazdint győzte le 5-0-ra. A spliti gárdában Kleinheisler László a 61. percben állt be. Nem sokat teketóriázott a magyar válogatott játékos, hiszen a 64. percben góllal hálálta meg a bizalmat. Ezzel a sikerrel Kleinheiserék bejutottak a legjobb négy közé.

HORVÁT KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
Hajduk Split–Varazdin 5–0 (Diallo 42., Krovinovic 45+3., Kleinheisler 64., Elez 67., Livaja 72. – 11-esből)

LENGYELORSZÁG

A Raków a Piast Gliwice otthonában 3-0-s vereségbe futott bele, ezzel búcsúzott a Lengyel Kupától. A vendégeknél Baráth Pétert a 72. percben cserélték be.

Lengyel Kupa, negyeddöntő
Piast Gliwice–Raków 3–0

OLASZORSZÁG

A Serie B-ben a Parma nem bírt a Cosenzával, az összecsapás végeredménye 1-1 lett. A hazaiaknál kezdett Balogh Botond, aki a 63. percben megkapta az első, tíz minutummal pedig a második sárgáját. A remi ellenére őrzi első helyét a Parma a tabellán.