nb1.hu

Slovan-verés Kassán, Styles gólpasszt adott – légiósok

Schäfer András ezúttal vesztes csapat tagja volt. Kikapott a négy magyarral a kezdőben felálló Csíkszereda is.

Vereséget szenvedett a négy magyarral kezdő Csíkszereda és a Schäfer Andrással felálló Union Berlin is. Andorrában a két Yaakobishviliből ma csak egy játszott. Eközben Nagy-Britanniában Keresztes Krisztián és Callum Styles is vesztes meccs után kapott sovány vigaszt. Előbbi folytatta sorozatát, utóbbi gólt készített elő.

Szlovákiában Kovács Mátyás egy félidőnyi játékkal vette ki a részét a Slovan legyőzéséből. Németországban a Gulácsi-Orbán duóval felálló Leipzig gálázott a kulcsemberek sorát nélkülöző Frankfurt kárára. Így teljesítettek a magyar légiósok szombaton.

 

Anglia, Premier League

Szoboszlai gólt lőtt, de a Liverpool kétszer is elbukta a győzelmet Leedsben

Anglia, Championship

QPR-West Bromwich 3–1

West Brom: Callum Styles végig a pályán volt, a 77. percben ő adta a gólpasszt a vendégek szépítő találatához.

 

A Charlton és a Portsmouth mérkőzését, melyet Kosznovszky Márk a kispadon kezdett, egy szurkoló rosszulléte miatt félbeszakították. Erről bővebben itt írtunk.

 

Németország, Bundesliga

Wolfsburg–Union Berlin 3–1

Union: Schäfer András kezdő volt, az 57. percben Andrej Ilics váltotta.

 

RB LeipzigEintracht Frankfurt 6–0

Leipzig: Gulácsi Péter és Willi Orbán végig a pályán volt. 

Spanyolország, La Liga 2

FC Andorra–Almería 1–2

Andorra: A hazai kaput Yaakobishvili Áron védte, míg testvére, Antal a kispadról nézte végig a mérkőzést.

 

Izrael, Ligat Ha’al

Hapoel Tel Aviv–Hapoel Petah Tikva 4–0

Petah Tikva: Koszta Márk csere volt, a 71. percben, három gólos hazai vezetésnél állt be. 

 

Románia, Superliga

FK Csíkszereda–FC Arges 0–2

Csíkszereda: Végh Bence a teljes mérkőzést a pályán töltötte. A többi kezdőbe nevezett magyar közül Ferenczi János egy félidőt, Dusinszki Szabolcs 59, míg Eppel Márton 77 percet játszott. Szalay Szabolcs a 77. percben szállt be. Szabó Bálint az 59. percben jött be, de a 81.-ben le kellett cserélni.

 

Skócia, Premiership

St Mirren–Dundee United 2–0

Dundee: Keresztes Krisztián végig játszotta az összecsapást, ezzel továbbra sem mulasztott egyetlen percet sem azon mérkőzésekből, amelyekre nevezték. A 24. percben sárga lapot kapott.

 

Szlovákia, Niké liga

FC Kosice–Slovan Bratislava 2–0

Kosice: Kovács Mátyás az első félidőben volt a pályán, a 12. percben sárga lappal figyelmeztették. 

 

 

Megosztás:
Kapcsolódó hírek
DVSC
DVTK
ETO FC Győr
Ferencvárosi TC
Kisvárda Master Good
Kolorcity Kazincbarcika SC
MTK Budapest
Nyíregyháza Spartacus FC
Paksi FC
Puskás Akadémia FC
Újpest FC
ZTE FC