Az átigazolásokkal foglalkozó sportújságíró, Fabrizio Romano értesülései szerint három topliga csapatai is figyelik Kerkez Milost.
A magyar válogatott hátvéd lehetséges klubváltása téma lett az utóbbi hetekben, hiszen remek teljesítménnyel robbant be a Premier League-ben szereplő Bournemouthba – többek között a Chelsea érdeklődéséről is hallani lehet.
A Chelsea után újabb angol topcsapat érdeklődését kelthette fel Kerkez Milos
Romano szerint valóban képben van a Chelsea, és bár konkrétum egyelőre nincs, Angliából, Németországból és Olaszországból is figyelik őt.
„Úgy tudom, hogy olasz, német és angol klubok is rendszeresen figyelik Kerkezt, hiszen nagy tehetség. A Chelsea-nek van egy listája a legjobb fiatal balhátvédekről, ezért lehet Kerkez is a radaron. Egyelőre semmi sem konkrétum nincs abból, amit hallottam, és a Bournemouth terveit sem tudni, hiszen csak egy éve szerződtették őt. Egy biztos: Milos játékát nagyra értékelik Európa-szerte” – mondta Romano a CaughtOffside-nak.
Kerkez ebben a szezonban eddig 26 mérkőzésen lépett pályára a Bournemouthban.












