Dzsudzsák két gólpassza és kihagyott 11-ese: jól sikerült a DVSC főpróbája

NB III-as ellenfele volt a Lokinak.

A DVSC az NB I első fordulójában a Ferencváros ellen lépett volna pályára, ám a meccset csak decemberben fogják megrendezni. A Loki ennek ellenére szombaton nem pihent, hiszen az NB III-as Karcag ellen megtartotta a főpróbát.

A 6. percben Dzsudzsák passza után Ferenczi volt eredményes. Az első félidőben Dzsudzsák elhibázott egy tizenegyest, így maradt az 1-0. A második játékrészben Brandon Domingues duplázta meg a debreceniek fórját, majd Bárány profitált Dzsudzsák újabb asszisztjából. A 3-1-es végeredményt Sági állította be a 81. minutumban.

A Loki augusztus 2-án az újonc ETO FC Győr otthonában vív bajnokit.