Döntetlent játszott a Vidi, simán nyert az Újpest

A Zalaegerszeg mellett még három NB I-es csapat játszott felkészülési mérkőzést szombat délután.

A fehérváriak a török Trabzonspor csapatával találkoztak Szlovéniában. A vezetést a Trabzon szerezte meg Maxi Gómez góljával, azonban a Vidi fordított Csongvai és Kodro találataival. A török együttesnek összejött az egyenlítés, a 75. percben az ex-újpesti Enisz Bardi vette be a fehérvári kaput.

Fehérvár FC 22 Trabzonspor
Gólok: Csongvai (37.), Kodro (58.), illetve Maxi Gómez (9.), Bardi (75.)

Újpest

A lila-fehérek cseh ellenféllel szemben arattak magabiztos, 4-1-es sikert. Csoboth Kevin duplájával, valamint Ambrose és Mörschel találataival már néggyel is vezetett az Újpest, a Budejovicének összejött a szépítés – a 87. minutumban.

Újpest FC 4– 1 Ceské Budejovice (cseh)
Gólok: Csoboth (11., 43.), Ambrose (19.), Mörschel (64. – 11-esből), illetve Hais (87.)

Mezőkövesd

A mezőkövesdiek is cseh ellenféllel csaptak össze, azonban a Sigma Olomouc ellen nem sikerült nyerniük. Az Olomouc került előnybe a 33. percben, majd Drazsicsnak köszönhetően a 73. minutumban egyenlített a Kövesd. Azonban a csehek a találkozó hajrájában ismét betaláltak, így a matyóföldiek kikaptak 2-1 arányban.

Mezőkövesd 1–2 Sigma Olomouc (cseh)
Gólok: Drazsics (73.), illetve Julis (33.), Vodhanel (83.)

Tedd meg első befizetésed, vedd igénybe a 100%-os bónuszt, és fogadj a kedvenc csapatodra vagy sporteseményeidre! (x)