Kupagyőzelmet is ünnepelhetett az egerszegi csapattal a labdarúgó.
Az NB I-ben idén ötödik helyen záró Zalaegerszeg csütörtökön a hivatalos oldalán számolt be arról, hogy Mim Gergely távozik a csapattól.
Mim 2022-ben a Puskás Akadémiától érkezett kölcsönbe a ZTE-hez, majd a kék-fehér klub 2024 tavaszán végleg megszerezte a 26 éves labdarúgó játékjogát. A szélső 86 meccsen viselte az egerszegi egyesület mezét, a fellépésein 17-szer köszönt be, emellett 9 gólpasszt is kiosztott.
„Mim Gergely az itt töltött idő alatt igazi közönségkedvenc lett, nem véletlenül hallottuk oly sokszor a „Mim, Mim, Mim” rigmust a lelátókról. Éppen ezért különösen fájó, hogy bár játékosunk és az egészségügyi stáb is mindent megtett a felépülésért, Geri a 2025/26-os szezonban nem léphetett pályára” – olvasható a ZTE közleményében.
Mim 2023-ban kupagyőzelmet ünnepelhetett a Zalaegerszeggel.












