Egy lengyel csatár is képben lehet a Fradinál.
Milan Krpic a teljesítményével felkelthette a Ferencváros érdeklődését. Állítólag a Fradi elöljárói konkrét ajánlatot is tettek az ETO-nak.
Az ulloi129.hu szerb sajtóhírre hivatkozva számolt be arról, hogy a fővárosi zöld-fehérek 1,5 millió + 500 ezer eurót fordítottak volna a védő leigazolására. A jelek szerint mégsem valósul meg ez a transzfer, hiszen az ETO nem bólintott rá erre az ajánlatra. A Fradival kapcsolatos hírekben járatos ulloi129.hu szerint a szerb Sportklub értesülése valós.
A 22 éves Krpic szerződése 2028-ban jár le az ETO-nál, a Transfermarkt szerint a labdarúgó értéke jelenleg 400 ezer euró lehet. Krpic a mostani idényben 13 tétmeccsen szerepelt a győri gárdában, az NB I-ben egy gól is fűződik a nevéhez.
Szintén az ulloi129.hu bukkant egy lengyel ügynök, Mariusz Piekarski információjára, amely szerint 2,5 millió euróért igazolták volna le Sebastian Bergiert. A lengyel támadó klubja, a Widzew Lodz kikosarazta Bergier kérőjét. A meczyki.pl úgy tudja, hogy a Fradi próbálta szerződtetni a 26 éves csatárt, aki az ősszel 9 gólt lőtt a lengyel élvonalban.
Frissítés:
Kubatov Gábor a Facebookon arról írt, hogy honi szinten rekordmagas összegért próbáltak magyar játékosokat igazolni. További részleteket ebben a cikkünkben olvashatnak.












