Egy spanyol lap foglalkozott a témával.
A spanyol bajnokság éllovas, a Barcelona Alessandro Bastonival szeretné megerősíteni nyáron a védelmét. A katalánoknak mélyen a zsebükbe kell nyúlniuk, hiszen a játékosát minimum 70 millió euróért engedné el az Inter.
A sport.es szerint a Barca nem szeretne ennyi pénzt kifizetni. Az összeget úgy akarja csökkenteni a vezetőség, hogy Yaakobishvili Áront is bevonná az üzletbe. A tehetséges magyar kapus profilja tetszik a milánóiaknak, és az sem mellékes, hogy az Inter egyik cerberusa, Yann Sommer már 37 esztendős.
Yaakobishvili szerződése 2028-ban jár le a Barcelona csapatánál, a tehetséges kapuvédő jelenleg az FC Andorra együttesében szerepel kölcsönben. A 20 éves Yaakobishvili értéke a Transfermarkt szerint 3 millió euró lehet.
Az U21-es magyar válogatott játékos a mostani szezonban 21 tétmeccsen őrizte az FC Andorra kapuját.












