NB I-es tapasztalattal rendelkező játékosai is vannak a klubnak.
Szabics Imre az Al-Ahli csapatánál folytathatja a pályafutását. Az nso.hu szúrta ki, hogy Szabics feltűnt abban az edzésvideóban, amit az egyiptomi klub osztott meg.
Az Al-Ahli irányítását nemrég Jess Thorup vette át, a jelek szerint pedig Szabics is tagja lesz az 55 éves dán edző stábjának. Az nso.hu arra is rávilágít, hogy a Szabicsot eddig foglalkoztató Augsburg nem adott még hírt semmilyen váltásról.
Az Al-Ahli patinás gárda, elég csak arra gondolni, hogy 45 alkalommal lett bajnok Egyiptomban. A csapat keretében Mohamed Ben Romdan és Nejc Gradisar személyében vannak olyan játékosok, akik korábban az NB I-ben is szerepeltek. Előbbi labdarúgó egykoron a Fradiban, utóbbi pedig a Vidiben bizonyított.