Abena és Flores is végig pályán volt a CONCACAF NL-ben

A Fradi és a Vidi légiósa végigjátszotta a Közép-amerikai torna mérkőzéseit.

Az Észak- és Közép-amerikai, Karibi Labdarúgó-szövetségek Konföderációja (CONCACAF) által szervezett Nemzetek Ligája harmadik fordulójában, az A-liga B csoportjában Honduras gól nélküli döntetlent játszott Kubával. A Fehérvár FC középpályása, Deybi Flores ezúttal is végigjátszotta a mérkőzést, ahogy a Jamaika (0-1) és a Grenada (4-0) elleni találkozót. A meccs legjobbja a kubai kapus, Raiko Arozarena volt.

Suriname válogatottjában Myenty Abena, a Ferencváros játékosa szintén a pályán volt végig, a Haiti elleni 1-1-re végződött csoportmérkőzésen. Abena a Kuba elleni vereség (0-1) alkalmával is 90 percet játszott.

A hatfős csoportot Jamaika vezeti, Honduras jelenleg a harmadik, Suriname az ötödik helyen áll. Az első két helyezett egyenesen ágon továbbjut a negyeddöntőkbe. A tavalyi tornát Mexikó nyerte.