ZTE-Vidi: búcsú az év góljával – GÓLOK TÖRTÉNETE

Jött a 83. perc és a félpálya...

ZTE-MOL FEHÉRVÁR 1-1

Döntetlennel búcsúzott a szezontól a ZTE és az ezüstérmes MOL Fehérvár. A találkozó elején a vendég fehérváriak szereztek vezetést Hodzic találatával, előnyüket egészen a hajráig őrizték, amikor Babati félpályáról ívelt Kovács Dániel hálójába, meglőve az év egyik legnagyobb gólját.

A MECCS FŐSZEREPLŐJE: BABATI BENJAMIN

Nem lehet szó nélkül elmenni zseniális találata mellett, csereként állt be, és csapatkapitányi karszalaggal a karján szerzett zseniális gólt, méltón befejezve az egerszegiek szép szezonját – nemhogy simán lett meg a bennmaradás Márton Gábor csapatának, kiváló formában fejezték be az idényt.

A MECCS KULCSMOMENTUMA: A GÓL