Néggyel nyert a Kisvárda – gólok története

Sikerrel intenek búcsút Egyiptomnak.

Lemosta a pályáról az ellenfelét a Kisvárda, négyet rúgtak a Shauban Quena FC-nek, és egyetlen gólt sem kaptak.

A második és egyben utolsó edzőmérkőzésén meggyőzően teljesített a Kisvárda, ezzel véget ér az egyiptomi edzőtábor. Itteni idő szerint 15.15-kor kezdődött a meccs, a klub honlapja élő közvetítésben számolt be az eseményekről.

Saban Kena (egyiptomi II.)–Kisvárda 0–4

Kisvárda: Minca – Gosztonyi, Beriosz, Rubus, Protics – Karaszjuk, Cukalasz, Melnik – Grozav, Viana (Obradovics, 46.), Bumba

A 60. perctől: Zöldesi – Hej, Ene, Szőr, Baranyai Á. – Lucas, Kovácsréti, Sassá (Gyüre, 65.) – Tischler, Jelena, Obradovics

Gólszerzők: Grozav (1.), Cukalasz (20.), Jelena (60.), Tischler (77.)

GÓLOK TÖRTÉNETE:

1. perc: A Kisvárda kezdte a játékot és sz első támadásból Grozav gólt szerzett: Gosztonyi átadásából úgy lőtt a kapuba, hogy egy védőn is megpattant a labda, 1–0.

20. perc: Gosztonyi jobbról szépen adott középre, Cukalasz pedig 6 méterről jobbal a kapu bal oldalába lőtt, 2–0.

60. perc: Ott a harmadik! Kovácsréti jobboldali szöglete után Jelena passzolta egy lépésről a hálóba a labdát, 3–0.

77. perc: Obradovics értékesítette Tischler átadását, már 4–0.