Mutatjuk a gólösszefoglalót.
A DVSC az osztrák élvonal 4. helyén végzett Wolfsberger AC együttesével játszott egy felkészülési mérkőzést csütörtök délután Unterpremstätten városában. Joao Janeiro, a DVSC cezetőedzője a következőket mondta a találkozóról:
"Több olyan momentum is volt, amely tetszett a kilencven perc során, ám sohasem leszek elégedett, ha veszítünk. Volt egy-két érdekes ítélete a játékvezetőnek, de erősebbnek kell lennünk, mint ezek a döntések. Egy Európa Konferencia Liga-selejtezős gárda ellen volt lehetőségünk a gólszerzésre, melyből egyet tudtunk kihasználni, ami most nem volt elég. Mentek előre a játékosok, de az eredmény miatt nem lehetünk boldogok."
EMLÉKEZTETŐ
Wolfsberger AC-DVSC 2-1 (1-0).
Wolfsberger AC: Bonmann – Giorbelidze, Gürlbauer, Baumgartner, Tauchammer, Novak, Lokhosvili, Müller, Ballo, Vergos, Boakye. Csere: Gugganig, Piesinger, Schifferl, Jasic, Veratschnig, Kerschbaumer, Leitgeb, Taferner, Vizinger, Baribo. Vezetőedző: Robin Dutt.
DVSC: Gróf – Kusnyír, Dreskovic, Deslandes, Manrique – Varga J., Baráth P. – Bévárdi, Dzsudzsák, Kundrák – Dorian Babunski. Csere: Ferenczi, Sipos, Major, Sós, Szécsi, Baranyai, Bódi, Rácz B., Charleston. Vezetőedző: Joao Janeiro.
Gól: Müller (12., 11-esből), Vergos (65.), illetve Dorian Babunski (90., 11-esből).