Fordulatos meccs volt.

OSZTRÁK 2. LIGA
26. FORDULÓ

Liefering–Austria Lustenau 4–2
Gólszerző: Seiwald (23.), Sucic (70., 72.), Bukta (93.), ill. Ronivaldo (5.), Tiefenbach (49.)

Az osztrák másodosztályú bajnokságban a Liefering az Austria Lustenau csapatát fogadta. Magyar vonatkozása is volt a mérkőzésnek, hiszen a vendégeknél Tiefenbach Dániel végigjátszottta a találkozót. A 20 esztendős labdarúgó góllal hálálta meg a bizalmat, a 49. percben vette be a hazaiak kapuját, ekkor 1-2 állt az eredményjelzőn. Tiefenbach öröme mégsem lehet felhőtlen, hiszen a Liefering fordított, és 4-2-re diadalmaskodott. A végeredményt Bukta Csaba állította be a 93. minutumban. Érdekesség, hogy Bukta csereként lépett pályára a második félidő elején. Bukta ebben a szezonban már öt gólt szerzett a bajnokságban, emellett 8 gólpassz fűződik a nevéhez.

Bukta Csaba és Tiefenbach Dániel gólja a Liefering-Austria Lustenau meccsen 2020.07.03.

A Liefering a harmadik helyen áll a táblázaton, míg az Austria Lustenau a 12. pozíciót foglalja el.