Zajlik az élet a DAC-nál: magyar gólpassz és új kabala – videók

Főszereplő volt Vida.

Radimó – FC DAC 0:2 (Ramirez 64., Beskorovainyi 79.)

Szerda este kupameccset játszott a Dunaszerdahely az ötödik ligás Radimó otthonában. Az első játékrészben tartotta a lépést az ötödik vonalban szereplő házigazda a dunaszerdahelyiekkel, a szünetben 0-0 állt az eredményjelzőn. A második félidőre beszállt Vida Kristopher, aki Taiwót váltotta. Vida beállítása jó húzásnak bizonyult, hiszen a 64. percben gólpasszt adott Ramireznek. A végeredményt Beskorovainyi állította be a 79. minutumban. A DAC bejutott a nyolcaddöntőbe.