A Kisvárda edzője nem tudja

És van, amit elfelejtene.

Nehéz eldönteni, hogy mire lesz elég a Kisvárdának a bentmaradásért folytatott harcban a DVTK ellen az utolsó pillanatban megszerzett 1 pont, mert nyilván 3-mal számoltak a mérkőzés előtt. Erre utalt Dajka László, a várdaiak szakmai vezetője a meccs után:

„Az első félidőt szeretném elfelejteni, mert nem úgy futballoztunk, ahogy elképzeltük, és ahogy megbeszéltük. Kerestük a lehetőséget, kevesebbet kockáztattunk, de nem volt meg a ritmusváltás, dinamika, ezért nem tudtunk komoly lehetőséget kialakítani. Az ellenfél megszerezte a vezetést, ezért a folytatásban mást kellett játszani. A második félidőre 3-4 játékos teljesítménye feljavult, ekkor mindent megtettünk, hogy ne maradjunk gól nélkül. Az elején óriási lehetőségünk adódott az egyenlítésre, de csak a végén sikerült, ezért elégedett vagyok az egy ponttal. Az első félidő nem a miénk volt, a második igen. Nem lehetünk elégedetlenek, azt viszont nem tudom, hogy ez mire lesz elég a ma megszerzett egy pont.”

A meccsek góljainak történetei szöveggel és videóval, összeállítások, táblázat a linkre kattintva érhető el

Kipróbálnád a sportfogadást? A legjobb helyen jársz! (x)