A hajrában dőlt el a Haladás edzőmeccse

A Mosonmagyaróvárral találkozott Horváth Ferenc együttese.

Szombathelyi Haladás-Mosonmagyaróvári TE 2-1 (1-1)

Haladás: Rózsa – Schimmer (Habovda, 46.), Jagodics, Mohl, Tamás (Németh Milán, 60.) – Holdampf (Dausvili, 60.) – Mészáros (Funsho, 60.), Jancsó (Golodiuk, 60.), Németh Márió, Gaál (Ofosu, 60.) – Rabusic (Priskin, 46.). Edző: Horváth Ferenc.

A Haladás az NB II-ben szereplő Mosonmagyaróvárral mérte össze az erejét. A Haliban sérülés miatt hiányzott Gyurján, Saláta, Kolcák, Rui Pedro, míg Ivanov a bolgár válogatottnál van. Horváth Ferenc együttese a negyedik percben szerezte meg a vezetést, Rabusic a kapufáról kipattanó labdát értékesítette. A 25. percben már 1-1 állt az eredményjelzőn, hiszen egy kontra végén Eszlátyi egyenlített.

Több helyzetet dolgozott ki a szombathelyi egylet, ennek ellenére a jég csak a 84. minutumban tört meg. Ekkor Ofosu beadása után Funsho fejelt a mosonmagyaróvári kapuba.