Újra nagyon benézte a bolgár szájkaratés

Megint értelmetlenül nyilatkozott.

Mint írtuk, megbosszulta magát a Vidi elleni szájkarate, a fehérváriak 1-0-ra nyertek a BL-selejtező visszavágóján a bolgár Ludogorets ellen, így továbbjutottak. A meccs után, a bolgárok edzője, Paulo Autuori értékelt, aki mindenkit hibáztatott, csak magát nem. Pedig ő nyilatkozgatott eddig a legmagabiztosabban. Ami azt jelenti, hogy ő kergette bele a leginkább a bolgárokat az illúzió kergetésébe…:

„"Nem játszottunk jól, de szerintem az nem igaz, hogy különösen gyengék lettünk volna. Vura kiállítása miatt emocionálisan nehéz helyzetbe kerültünk, megzavarodtunk, az a 10-15 perc és a kapott gól el is döntötte a párharcot. A játékosok nem tartották be a taktikai utasításokat, nem koncentráltak. A piros lapról annyit tudok mondani, hogy az első sárgát nem éreztem jogosnak, a második pedig játékvezetői interpretáció kérdése, de egyébként nem igazán foglalkozom az ítéletekkel. Az biztos, hogy a második félidei játékunkból hiányzott a szív, a mindent elsöprő akarat, így pedig nem juthattunk tovább. A futball már csak ilyen, az élet megy tovább és az Európa Ligában folytatjuk."