A Vidi edzője megmondta, meddig lesz harc az aranyéremért

Felcsút - Nem hiszi, hogy a két éllovas csak nyerni fog.

Vidi-Fradi 0-0! A meccs után a következőket mondta Marko Nikolics, a Videoton szakvezetője:

"Ez egy igazi rangadó volt. Óriási tét mellett zajlott az összecsapás, igyekszem így röviddel a lefújás után objektívan értékelni. Ez alapján az első félidőben a Ferencváros játszott jobban, de előnybe nem sikerült kerülniük, a másodikban pedig épp fordítva történt. Az első játékrészt ők, a másodikat mi bánhatjuk inkább. A szünetben próbáltam megnyugtatni a csapatot, sikerült is, ezután többet volt a földön a labda és ez nekünk kedvezett. A meccs legnagyobb pozitívuma, hogy rendkívüli küzdőszellemet mutattunk és a mai események méginkább összekovácsolhatják a gárdát. Az egész meccsen hihetetlen mennyiségű játékmegszakítás volt, sárgák, pirosak, sérülések, reklamálások tarkították a 90 percet, nagy küzdelem volt, de nem volt látványos futballmérkőzés, pedig egyébként két jó csapat volt a pályán. A mai mérkőzés után nem változott a bajnokság állása, a folytatásban pedig nem tudom elképzelni, hogy mindkét csapat az összes hátra lévő összecsapását megnyerje – olyan együttesek ellen, amelyek komoly célokért, például a bennmaradásért küzdenek. Azt gondolom, ez az idény az utolsó másodpercig kiélezett fog maradni."