nb1.hu

Sérülés nyithat utat Pécsi Árminnak a Liverpool első csapatába

Poszttársa hiányában most is az első csapattal edz.

Alisson Becker sérülése miatt újra esély nyílhat Pécsi Ármin előtt, hogy pályafutása során először a Liverpool felnőtt csapatának meccskeretébe a Manchester City elleni FA-kupa-mérkőzésen.

A „Vörösök” kapuját minden bizonnyal a második számú kapus, Giorgi Mamardashvili védi majd, ám Pécsi a brazil visszatéréséig az első kerettel edz majd, ahogyan tette azt ősszel is Alisson távollétében.

A tavaly nyáron a Puskás Akadémiától Liverpoolba szerződő kapus egyébként az idei szezonban a Liverpool tartalékcsapatában szerepel. Tizenhat meccsen 29 gólt kapott, és négyszer tudott rolót húzni. A 21 éves kapus egyébként épp a minap beszélt Alissonról egy interjúban.

„Minden elemében tökéletes, és ezt mindig kiegyensúlyozottan hozza is. Amikor őt nézed, minden könnyűnek tűnik, amit csinál. De valójában ez a legnehezebb, hogy erre a szintre eljuss, és ezt meg is tudd mutatni a pályán” – idézi a liverpool.com Pécsi szavait.

Megosztás:
Kapcsolódó hírek
DVSC
DVTK
ETO FC Győr
Ferencvárosi TC
Kisvárda Master Good
Kolorcity Kazincbarcika SC
MTK Budapest
Nyíregyháza Spartacus FC
Paksi FC
Puskás Akadémia FC
Újpest FC
ZTE FC