nb1.hu

Újpest: Krznar EKL-negyeddöntős játékost igazolna

A tréner korábban dolgozott együtt a támadóval.

Szlovén források szerint korábbi játékosával erősítené meg a lila-fehérek keretét az Újpest májusban kinevezett vezetőedzője, Damir Krznar. A hírt a Violainfo nevű Facebook-oldal szúrta ki.

Az említett játékos Aljosa Matko, aki kiváló szezont futott Krznar korábbi csapatával, a Celjével. A támadó a Fiorentina elleni negyeddöntőben, amely a végállomás volt a szlovén gárda számára, gólt is szerzett.

Alighanem ez is közrejátszott abban, hogy Matko a napokban meghívást kapott a szlovén válogatottba. Ez másodszor fordult elő, most viszont a debütálás is megadatott neki: a csapat luxemburgi felkészülési mérkőzésén csereként beállva 26 percet kapott.

A 25 éves játékost a Transfermarkt szerint jövő nyárig szerződés köti a Celjéhez, így az Újpestnek minden valószínűség szerint fizetnie kell érte, ha meg akarja szerezni. Az átigazolásokkal foglalkozó portál az értékét 1 millió euróra becsüli.

Megosztás:
Kapcsolódó hírek
DVSC
DVTK
ETO FC Győr
Ferencvárosi TC
Kisvárda Master Good
Kolorcity Kazincbarcika SC
MTK Budapest
Nyíregyháza Spartacus FC
Paksi FC
Puskás Akadémia FC
Újpest FC
ZTE FC