nb1.hu

Megint óriási bókot kapott Kerkez, Komáromiék fájó vereségbe futottak bele

A Puskás Akadémia egykori játékosa végig a pályán volt.

ANGLIA

Az utóbbi napokban Kerkez Milos többek között a Tottenham elleni hétvégi bajnokin kiosztott parádés gólpassza miatt is fókuszba került. Az assziszt után a Liverpool legendája, Jamie Carragher is dicsérte a magyar válogatott játékost.

Ezúttal a Premier League hivatalos oldala írt arról, hogy Kerkez úton van afelé, hogy Európa egyik legjobb szélső védője legyen. A cikkben arra is rávilágítanak, hogy az előző idény kezdete óta a 21 esztendős Kerkeznél mindössze három 22 éven aluli játékos kapott több játékidőt az öt legnagyobb európai bajnokságban, a Premier League-ben viszont senki sem töltött több percet a pályán ilyen fiatalon.

SZLOVÉNIA

Szerdán a Maribor 2-1-es vereséggel zárta a Primorje elleni bajnokit. A pont nélkül maradó csapatban Komáromi György végig a pályán volt. Meglepőnek nevezhetjük a Maribor vereségét, hiszen Komáromiék a második helyen állnak a tabellán, míg a Primorje csak 7. a 10 fős mezőnyben.

Prva liga
Primorje–Maribor 2–1

További eredmények:

ANGLIA
Championship (II. osztály)
Portsmouth–Plymouth Argyle 1-2
Plymouth: Szűcs Kornél a 64. percben állt be.
Stoke City–Blackburn Rovers 1-0
Blackburn: Tóth Balázs keretben volt, de nem játszott.

ÉSZAK-ÍRORSZÁG
Premiership
Glentoran–Glenavon 3-3
Glentoran: Gyollai Dániel végigjátszotta a meccset.

SZLOVÁKIA
Szlovák Kupa, negyeddöntő
Kassa–Slovan Bratislava 0–1
Kassa: Bokros Szilárd a 75. percben érkezett a pályára.

SZERBIA
Szerb Kupa, nyolcaddöntő
Topolya–Szpartak Szabadka 2–1
Topolya: Sós Bence nem állt be.

 

Megosztás:
Kapcsolódó hírek
DVSC
DVTK
ETO FC Győr
Ferencvárosi TC
Kecskeméti TE
Fehérvár FC
MTK Budapest
Nyíregyháza Spartacus FC
Paksi FC
Puskás Akadémia FC
Újpest FC
ZTE FC