BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ: Pogacsics Krisztián – Yuriy Habovda, Póti Krisztián, Tamás László, Eke Uzoma – Vajda Sándor, Sigér Dávid (Schmid Áron, 27′), Ante Batarelo, Andrics Nemanja – Bachana Arabuli, Rudolf Gergely Vezetőedző: Horváth Ferenc

CS LUCEAFARUL ORADEA: Alin Goia – Adrian Balea, Alin Mutu, Anarei Tanc, Razvan Trif – Alin Tegle, Iulian Cuc, Cetin Rosu – Rocha Bruno, Claudiu Codoban, Alex Dulea Vezetőedző: Christian Dulcea

Gólszerző: Anarei Anthoni (0-1) 55′

Hamarosan kezdődik a találkozó… Köszöntjük olvasóinkat, szurkolóinkat!

Percről percre…

1′ Megkezdődött a mérkőzés!

9′ Mezőnyjáték, egy-egy lövéssel!

11′ Sigér lőtt egy középtávolit, amit bravúrral kellett kitornáznia a vendégek kapusának! Szöglet után a hosszún fejelt Arabuli, ezt is védte a vendégek kapusa!

16′ Sigér eresztett el egy lövést 20 méterről, alig mellé!

18′ Arabuli bal oldali szólója után mellé lőtt!

27′ Csere nálunk: Sigér Dávidot váltja Schmid Áron!

35′ Mezőnyjáték, hazai fölénnyel!

39′ Rudolf bal oldali szabadrúgása tekeredik kapura, kicsivel mellé megy azonban!

45′ Az utolsó pillanatban még egy nagy helyzet a mieinknél, gól nincs belőle! Vége az első félidőnek! 0-0

46′ Megkezdődött a második félidő!

51′ Vajda tálalt szépen balról középre Arabuli elé, aki 7 méterről lőtt, óriásit védett a nagyváradiak kapusa!

55′ GÓL! 0-1 A bal összekötő helyéről Anarei Anthoni lőtt egy életerőset!

63′ Arabuli tört a tizenhatoson belülre a jobb oldalon, majd lőtt, de mellé!

69′ Rudolf 22 méterrő lőhetett balról szabadrúgást, de sajnos a sorfalban elakadt!

80′ Pogacsicsnak kell hatalmasat védeni egy távoli bomba után!

90′ Vége a mérkőzésnek! 0-1