Megszorongatta a Honvéd a Ferencvárost, folytatódott az ETO kiváló sorozata

Az NB III-ban nem szakadt meg a Gyirmót pocsék sorozata.

A női NB I-ben az ötödik fordulót rendezték meg szombaton. A Ferencváros az újonc Honvéd otthonában vizitált. A kispestiek az ötödik percben Csuhai találatával megszerezték a vezetést, a 37. minutumban pedig Nagy Viktória egalizált. Sokáig nem változott az eredmény, aztán a 83. és a 91. percben újabb gólokat szereztek a zöld-fehérek, akik 3-1-re nyertek.

Az ETO FC Győr az MTK ellen győzött 1-0-ra. A Rába-partiak továbbra is hibátlanok, öt meccsen ötször diadalmaskodtak a mostani szezonban. A Puskás Akadémia 2-0-s sikerrel zárta az Astra gárdájával vívott összecsapást. A DVTK nem bírt a Szegeddel, a végeredmény 1-1 lett.

NB III

A férfi NB III Északnyugati csoportjában a nyolcadik forduló szombaton a Gyirmót II-Sopron találkozóval startolt. A lefújás után a vendégek örülhettek, mivel 3-0-ra diadalmaskodtak. A gyirmótiak még mindig nyeretlenek, a soproniak kilenc ponttal rendelkeznek.