Orbánék továbbjutottak, a 15 éves magyar tehetség gólpasszt adott

Súlyos sérülés volt Kerkezék meccsén.

SZLOVÁKIA

A szlovák élvonal negyedik fordulójában a Dunaszerdahely 3-0-ra nyert a Michalovce otthonában. A harmadik gól előtt a 15 éves magyar tehetség, Bősze Levente adott gólpasszt Redzicnek. A DAC eddig 7 pontot szerzett a bajnokságban.

Niké liga (I. osztály), 4. forduló
Zemplín Michalovce–DAC 1904 0-3
DAC: Bősze Levente a 78., Redzic Damir a 67., Tuboly Máté pedig a 85. percben állt be, Vitális Milán végig a pályán volt.
Slovan Bratislava–Kassa 2-1
Kassa: Bokros Szilárd kezdett, majd a 74. percben lecserélték.

NÉMETORSZÁG

A „magyaros” csapatok szombaton továbbjutottak a Német Kupában. Az RB Leipzig 4-1-re diadalmaskodott az Essen ellen, a Greifswalder FC–Union Berlin meccs végeredménye 0-1 lett, míg a Freiburg 4-0-s győzelmével az Osnabrück gárdáját búcsúztatta.

Német Kupa, 1. forduló
Greifswalder FC (IV.)–Union Berlin 0-1
Union Berlin: Schäfer András kezdett, a 64. percben lecserélték.
Rot-Weiss Essen (III.)–RB Leipzig 1-4
Leipzig: Gulácsi Péter és Willi Orbán végig a pályán volt.
Osnabrück (III.)–Freiburg 0-4
Freiburg: Sallai Roland nem volt kerettag.

ANGLIA

A Kerkez Milossal felálló Bournemouth 1-1-es döntetlennel indított a Nottingham ellen. A magyar válogatott labdarúgó végig a pályán volt. A remivel záruló meccsen a Nottingham játékosa, Danilo súlyosan megsérült.