Az ETO edzője szerint jól játszottak, Blagojevics nem reális különbségről beszélt

A DVSC edzője elmondta, hogy Domingues gólja döntötte el a mérkőzést.

Az OTP Bank Liga második fordulójának nyitómérkőzésén a Győr hazai pályán kapott ki 3-0-ra a Debrecentől.

ETO-DVSC: újabb győri vereség, a második félidőben beindult a Loki-henger

A találkozót követően mindkét csapat edzője értékelt. Borbély Balázs elmondása alapján nem játszottak rosszul, a különbség az volt a két együttes között, hogy a Loki sokkal jobban használta ki a lehetőségeit.

Nem játszottunk rosszul, amit elterveztünk, megvalósult az első félidőben, 3-4 helyzetünk is volt. De ez a különbség a két csapat között, mi 18 lövésből nem lőttünk gólt, a DVSC 4 kaput eltalált kísérletéből 3 gólt szerzett.

mondta az ETO honlapjának a tréner.

Srdjan Blagojevics nem tartja reálisnak a különbséget. Az első félidőben a Győr előtt adódott több lehetőség, de a második játékrészben sikerült fölényben futballoznia a debrecenieknek.

„Boldog vagyok, mindig jó győzelemmel kezdeni a szezont, ez önbizalmat adhat. Szeretnék gratulálni a játékosoknak.

A 3-0-ás végeredmény talán nem reális a játék képe alapján, nem volt ez könnyű siker. Az első félidő második felében a Győrnek megvoltak a helyzetei, azonban szünet után a labdabirtoklással újra dominálni tudtunk.

Úgy gondolom, hogy Brandon Domingues gólja döntötte el a mérkőzést. Mentálisan mindig megterhelő a szezonkezdet, így elégedett lehetek a győzelemmel.”