KTE-DVSC: góllal tért vissza hosszú sérüléséből a tavalyi idény egyik legjobbja

A tavalyi szezon ezüstérmese nem bírt a bronzérmessel.

Az NB I tizenhetedik fordulójában a tabella 9. helyén álló Kecskemét látta vendégül a 6. helyálló Debrecent.

A 12. percben Májer beadása után Horváth lövését védte Megyeri. Egy fölé szálló Loncsar-fejest leszámítva nem forogtak veszélyben a kapuk az első játékrészben. A rendes játékidő letelte után egy debreceni bedobás után Bárány passzolta vissza a labdát Szécsinek, a korábban Kecskeméten is megfordult játékos pedig egy igazítás után a hálóba bombázott, 0-1.

A második félidő 76. percében Leoni egyenlíthetett volna közelről, de Bévárdi becsúszása után a kapu mellé pattant a labda. Sérülés miatt közel öt hónapnyi kihagyás után lépett ismét pályára Banó-Szabó, és néhány perccel később Szalai bal oldalról érkező beadását a hálóba juttatta, 1-1. A 85. percben Varga védett Majdevac próbálkozása után. A 91. percben Zsótér bombája szállt kapu fölé.