A mezőny egyik legjobbja volt a Werder magyar játékosa

Csiszár Henrietta örülhetett, Nagy Virág szomorkodhatott.

NÉMETORSZÁG

A női Bundesligában a Werder Bremen 1-1-es döntetlent játszott az Essen otthonában. A vendégeknél Németh Hanna végig a pályán volt. Az értékelések alapján Németh volt a mezőny egyik legjobbja. A Köln-Leverkusen végeredménye 0-1 lett. A hazai gárdában Zeller Dóra végigjátszotta a meccset, a Leverkusenben nem jutott szóhoz Turányi Lilla. Öt kört követően a „magyaros” együttesek közül a Leverkusen a negyedik, a Werder Bremen az ötödik, míg a Köln a nyolcadik helyet foglalja el a tabellán.

Eredmények:

Essen-Werder Bremen 1-1
Köln-Leverkusen 0-1

OLASZORSZÁG

Az olasz élvonalban a Juventus idegenben győzte le a Fiorentinát 2-1-re. A Fiorentina együttesében Kaján Zsanett nem volt kerettag. A Csiszár Henriettával felálló Inter a Napolit fektette két vállra. A 2-0-s siker során Csiszár végig a pályán volt. A Sassuolo nem tudott pontot szerezni a Como ellen. A 2-1-es vereségbe beleszaladó együttesben Nagy Virág nem állt be.

A Fiorentina a harmadik, az Inter a negyedik, a Sassuolo pedig a nyolcadik pozícióból várhatja a folytatást.