Pótlás: kapusgólt is hozott az Ajka-Nyíregyháza meccs!

Mozgalmas találkozót láthattak a drukkerek.

FC Ajka-Nyíregyháza 3-4 (2-3)
gólszerző: Nagy K. (4., 51), Csizmadia (8.), ill. Hornyák (5.), Kovács (21.), Tóth B. (39.), Jova (80. – 11-esből)

Az Ajka eredetileg augusztus végén fogadta volna a Nyíregyházát, de azt a meccset elmosta az eső. A felek szombat délután pótolták az összecsapást. A drukkerek egy nagyon mozgalmas találkozót láthattak. A hazaiak már a negyedik percben megszerezték a vezetést Nagy góljával. Sokáig nem örülhettek az ajkai szurkolók, hiszen Hornyák villámgyorsan egyenlített. A nyolcadik minutumban újabb fordulatot hozott a bajnoki, ekkor Csizmadia tekert a bal felsőbe. Az első játékrészben megrázta magát a Szpari, amely Kovács és Tóth Barna révén fordítani tudott.

A fordulás után Nagy egyenlített, ekkor 3-3 állt az eredményjelzőn. A végső szót Jova mondta ki, a nyíregyházi kapus egy büntetőt értékesített, így a vendégek 4-3-ra diadalmaskodtak.