Jv.: Karakó (Becséri, Szilágyi)
Gyirmót: Rusák – Varga P. (Horváth R. 90′), Lipták, Szilvási, Széles – Kontár (Présinger 56′), Lázár P. – Herjeczki, Nagy P., Heffler (Kamarás 89′) – Szarka.
ZTE: Zöldesi – Lesjak, Farkas (Hudák 79′), Bobál, Devecseri (Szépe 38′), Grumics, Kocsis, Bedi, Barczi, Bolla, Kiss M.
Gólszerzők: Nagy P. (75.), illetve Grumic (29.), Hudák (88.)

Ahogyan arról tegnap beszámoltunk, 2-1-re nyert a ZTE Gyirmóton, és ezzel hatalmas lépést tett a zalaegerszegi csapat az NB I felé. Az első kettő találkozóján Grumic és Hudák, valamint Nagy Patrik tudott eredményes lenni. Így már 7 pont az előnye az élen álló zetének.

Gólok története:

A 29. percben egy előreívelt labdába rosszul kapott bele Varga, Lipták sem érte el, így Grumic Rusákra vezethete rá. A ZTE támadója a gyirmóti kapus lábai között lőtt a hosszú alsóba. 0-1

A 75. percben egy széles baloldali beadását a hosszún egy zalai védő kifejelte, de épp Nagy Patrik elé, aki 12 méterről, kapásból egy gyepre pattintott lövéssel egyenlített.1-1

A 88. percben aztán jött a drámai lezárás. Bolla ugratta ki a leshatáron a csereként beálló Hudákot, aki 12 méterről nagy gólt aksztott a hosszú felsőbe. 1-2